Наші проекти

Наші проекти представлені в дуже широкому діапазоні, це промислові об'єкти, декоративні наливні підлоги, кварцові підлоги та ремонти та посилення бетону

Але за який би проект ми не бралися, ми завжди виконуємо його максимально якісно, тому з упевненістю даємо гарантію на всі види наших покриттів. Ми не боїмося труднощів, тому з радістю беремося за напричудніші завдання дизайнерів, адже в процесі роботи ми виростаємо як фірма та окремі спеціалісти.

Нижче представлений об'єкт в перший день як ми приступили до роботи і після здачі об'єкту. Як ви вже замітили, ми труднощів не боїмося)

Різниця між наливними підлогами, зробленими фахівцем і звичайним майстром “своїми руками” – високий ступінь надійності і якості, заснована на кваліфікації, досвіді і якісному обладнанні європейських виробників.

Нижче представлено декілька наших робіт, які можуть вас зацікавити , якщо ж вам потрібно більше інформації, або інші наші об’єкти, то зверніться до нас і ми вишлемо вам фотографії саме того покриття, яке вам потрібно.

Перед приступанням до об’єкту ми робимо зразки 50*50см, або 100см*100см враховуючи всі побажання дизайнерів по структурі та кольору, і тільки після затвердження дизайну, ми приступаємо до роботи.

 

Хочете більше взнати про наші можливості?