Завдання: Зробити покриття Ultra Top Loft

Стартові дані: Нормальна стяжка. Неопалювана квартира.

Переваги даного покриття над іншими: Красивий естетичний вигляд, безшовність.

В даній статті розкажемо Вам про те як ми 3 рази переробляли об’єкт і це з нашим досвідом по роботі з полімерними мікроцементами).

Отже, нічого не пророкувало біди, все стандартно, хороша стяжка, яку ми прошліфували, знявши цементне молочко, заробили тріщини епоксидними рем сумішами, прогрунтували і відсипали кварцовий пісок. На це все нам пішло 3 дні, і ми надіялися, що по стандарту піде ще 4 дні на нанесення шарів, хоч розуміли що епоксидка так швидко не кристалізуватиметься, як влітку, адже температура основи була 11 градусів, проте до +7-8 працюємо без проблем.

Але!!! Не так сталося, як гадалося! Ми нанесли перший грубий шар Ultra Top Loft, пройшлися його ексцентриками і все дальше йшло по плану. Навіть нанесли другий фінішний шар через гідрофоби і теж все виглядало красиво і в терміни. І як зазвичай, перед нанесенням гідрофоба та лаку , ми шліфуємо цементник для максимального вирівнювання та проявлення нижнього шару у виді правильних плямистостей.

І на цьому етапі ми допустили величезну помилку. Через проблеми з поставкою спеціального наждачного паперу по бетону для ексцентриків, і незнайшовши його в магазинах м.Львів, було прийнять рішення, взяти папір для дерева, хоч технолог компанії “Ів Буд” і попереджав про нюанси. Виглядало воно однакове по фракціях  та по розмірах, хто ж міг подумати, що насправді в них така велика різниця!!! Під час шліфування ця наждачка почала робити жахливі плями, внаслідок цього, прийшлося знімати фінішний шар і наносити новий. Після цього ми зробили для себе висновок:

Завжди потрібно використовувати тільки правильні розхідники, які рекомендує технолог, і навіть, якщо інші розхідники виглядають однаково, на дотик однакові, але призначені для других цілей, то непотрібно ризикувати покриттям.

Все, з наждачкою розібралися, новий фініш нанесли і !!! О, чудо, в квартирі включили опалення!!! І знову проблеми!!! Після нанесення нами фінішу, чомусь зразу включили опалення, полімер ще не кристалізувавшись, почав нерівномірно нагріватися. В місцях де були трубки опалення, колорант почав світліти і появилась нерівномірна плямистість, яка була недопустима в нашій роботі.

Як не смішно, але в черговий раз знімаємо фініш та наносимо його заново. І в цей раз нарешті успіх. Зверху наносимо гідрофоб та в декілька шарів матовий поліуретановий лак і все.

Висновок: ми зробили вже десятки мікроцементних полімерних покриттів і тільки з досвідом допускається все менше помилок, проте від цього ніхто не застрахований. Але компанію “Ів Буд” відзрізняє від інших компаній, тільки якість та репутація, якою ми не можемо ризикувати. Основне наше кредо, це клієнт завжди має бути задоволений і мають в нього залишатися тільки позитивні емоції від співпраці з компанією. Так будується репутація…

https://youtu.be/77TPxKNqAI4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *