Промислові підлоги від Ів Буд

Промислова підлога від компанії Ів Буд в основному ділиться на 3 основні типи, в залежності від поставлених цілей.

  1. Епоксидна промислова підлога – Окрас
  2. Поліуретанова підлога.
  3. Кварцове покриття для промисловості.

Всі ці види покриття ми розглянемо поетапно, проте варто запам’ятати перший і напевно, самий важливий етап для створення будь-якого покриття це правильна підготовка основи. Для будь-якого полімеру потрібно використовувати бетон, мінімум марки 350, а ще краще 400. Далі потрібно добре вібрувати розчин, попередньо забезпечивши гідроізоляцією основу.

Отже, по бетоні тепер можна приступати до підготовки основи для полімерів. Спеціалісти компанії Ів Буд на даному етапі перевіряє вологість бетону, яка повинна не перевищувати 3-4% для епоксидних та кварцових покриттів і 7% для поліуретанових. Також перевіряють основу на відрив, сила якого в середньому повинна бути не нижче 1,5 МПа. Якщо ці всі дані відповідають вимогам, тоді потрібно приступати до етапу шліфування чи дробоструєння бетону. На даному етапі забирається цементне молочко та рем сумішшю заробляються більші зі створених вибоїн.

Важливо!!! Після обробки основи максимально обезпилити промисловими пилососами, це потрібно для хорошої адгезії!!!

Опісля обезпилення наступає етап грунтування бетону. Це фінішний етап де немає відмінностей між покриттями, дальше про кожну з промислових підлог окремо.

Епоксидна промислова підлога – окрас.

Даний вид покриття використовується на складах, заводах та промисловості, де в основному є піше навантаження, адже епоксидна підлога передає все своє навантаження на бетон. Існує багато варіантів створення даного покриття, в залежності від потреб, це і хімічна стійкість, антистатична та інші, але ми покажемо основний процес створення (базу) для пішого навантаження.

Отже, по готовій прогрунтованій основі наноситься декілька шарів епоксидної фарби. Важливо пам’ятати, що епоксидна фарба лягає по бетону не так, як звичайна, тому для виконання даного покриття, потрібно мати певні навики.

Фінішним етапом в створенні епоксидної промислової підлоги є малювання розмітки, коли це потрібно та нанесення фінішного лаку. Фінішний лак може бути багатьох видів в залежності від потреб та домішок до нього. Промислову епоксидну підлогу можна експлуатувати вже через 7 днів, вона повністю набирає своїх експлуатаційних властивостей через 14 днів.

Поліуретанова підлога

Промислова поліуретанова підлога використовується в основному в медичних закладах, офісах,або на промисловості де можливе розтягнення та деформація швів, адже поліуретан є еластичнішим та шумоподавляючим.

Поліуретанова промислова підлога робиться доволі просто по підготовленій основі. Суміш проливається та розтягується спеціальними ракелями по площині, далі наноситься поліуретановий фінішний лак, який як і у випадку з епоксидами, додає корисних властивостей покриттю.

Кварцове покриття для промисловості.

Кварцове покриття є саме складне з полімерних покриттів, але і саме стійке, воно використовується при підвищених навантаженнях.

Кварцова промислова підлога складається з декількох шарів кварцу та епоксиду. Підлога шар за шаром накладається, попередньо правильно уклавши, прошліфувавши та обезпиливши кожен із шарів.

В кінцевому результаті отримується доволі товсте покриття, яке надійно захищає основу від зовнішніх механічних та хімічних впливів. Фінішний лак наноситься для додавання декоративних чи інших властивостей.

Отже яке покриття краще?

Ціна промислового покриття.

Самим дорогим покриттям є поліуретанове, а самим дешевим є епоксидне. Кварц завдяки відносно недорогому епоксиду, навіть при використанні багатьох шарів є досить доступним по ціні.

Яке покриття саме міцніше?

На нашу думку самим міцнішим покриттям є кварцове покриття, далі на одному місці епоксидна промислова підлога та поліуретанове промислове покриття, адже перше міцніше по структурі, а друге товстіше по шару.

Яка підлога краще декорується?

Епоксидне покриття саме легше піддається розмітці та декору, проте якісні спеціалісти декорують і поліуретан і кварц.

Чи існує альтернатива даним покриттям?

Є багато ще промислових покриттів, типу бетонного топінгу чи резинового покриття, але на практиці в світі все більше і більше використовуються полімерні покриття, адже вони цілий час вдосконалюються під певні потреби і перевершують будь-які інші покриття по своїх експлуатаційних властивостях.