Завдання: Імітація холодного бетону

Стартові дані: Якісна основа, все підготовлено добре. Готові стіни, що недавало можливості відсіктися скотчем.

Переваги даного покриття над іншими: унікальність дизайну, безшовність, суцільне монолітне покриття на 2 поверхи.

Стартово замовник обрав кварцове покриття, потім свої корективи вніс дизайнер і довший час вибирали яке покриття максимально буде подібне до візуалізації, врешті решт зупинилися на полімерному UltraTopLoft  на основі цементу.


Перший етап це шліфування основи для зняття цементного молочка та проявляння мікротріщин

Другим етапом це було просочення епоксидним грунтом цементної стяжки та розшивка мікротріщин, для подальшого заповнення їх епоксидною ремсумішшю. Епоксидна ремсуміш робиться з чистої епоксидногї грунтівки для шпаклювання та суміші піску в певних пропорціях.

Важливо! Епоксидна ремсуміш робиться під кожен об’єкт в різних пропорціях, бо зробивши її зарідкою, вона може втекти в стяжку і не виконати своєї функції витримати геометрію, а зробивши загустою, можна погано прив’язатися до основи, що в подальшому може принести неприємності. 


Отже основа підготовлена і можна приступати до третього етапу, який являє собою відсипку кварцового піску для хорошої адгезії (зачіплення) цементної суміші за основу. Відсипавши пісок і почекавши 24 години, його прошліфовують та обезпилюють. Якщо ж основа ще має якісь нерівності чи є сумніви в її міцності, ми повторюємо процес.

 


Все, можна приступати безпосередньо до цементної суміші! Це четвертийий етап. Нанесення стартового шару покриття не являє собою ніякої складності, тому що у нас шорохувата основа, за яку добре чіпляється цементник, також в даному дизайні ми залишали сліди від шпателів, які після нанесення другого шару цементнику, гарно проявляються і додають декору підлозі.

Важливо! Спеціалісти компанії Ів Буд зразу розводять весь колорант в одній ємності і стараються нанести 1 шар суміші за 1 день. Це робиться для того, щоб в різний час і пору доби не колорувати окремо частинки, що зазвичай приводить до різних відтінків в різних частинах поверхні.

Через добу після нанесення першого шару, цементник прошліфовується, обезпилюється та наноситься поліуретановий грунт на водній основі.

П’ятим етапом є нанесення фінішної полімерно-цементної суміші, яка по своїх характеристиках відрізняється від стартової суміші, товщиною накладання та структурою. Варто зауважити, що для менш структуристої підлоги, суміш потрібно натягувати шпателем навхрест, а для більш структурної підлоги, можна вже з дизайнерами видумувати). Через добу підлога акуратно і несильно шліфується, тільки щоб змягчити трішки структуру, обезпилюється.

Шостим і заключним етапом є нанесення поліуретанового паропроникного лаку, який достатньо міцний для навіть самих більших нагрузок, водночас придає матовості підлозі та можливості залишкам вологи в цементнику виходити.

 

На фініші получається чудове, безшовне покриття, яке краще по своїй міцності за мікроцемент та більш структурне за епоксидні підлоги. Ів Буд це завжди якість та професіоналізм. Звертайтеся за номерами телефону, вказаним на сайті, наші спеціалісти допоможуть вам в підготовці основи під будь-яке пориття та правильно вибрати саме підлогове покриття. Консультації безкоштовні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *