Завдання: Зробити реконструкцію кварцового покриття в Садовому Центрі ТЦ “Епіцентр”. Термін виконання 3 дні.

Стартові дані: Подряпане покриття, внаслідок наїзду ваєкої техніки, тріщини основи, перезалита частина покриття.

Переваги даного покриття над іншими: міцність, вологостійкість.

До компанії Ів Буд поступило таке завдання, виконати реконструкцію кварцового покриття за 6 днів, бо в цей день має бути відкриття. Не маючи відповідного кольору RAL, це завдання здавалося неможливим. Провівши швидку нараду з технологом компанії, керівництво таки прийняло пропозицію “Епіцентру”, і зразу ж замовили матеріал та почали розписувати чіткий план дій погодинно.

1-2 день роботи, шліфувалася основа та ремонтувалися тріщини епоксидними ремсумішами, в місці де переливалася основа, відсипався кварц. На завершення 2-го дня вся основа була максимально обезпилена.

 

Складність в тому, що вологість основи в “Садових центрах” завжди 17% і відключити клімат можна було тільки на пару годин, щоб дати кристалізуватися  епоксидній смолі, а як же підсушення основи?

 

На 3-ій день прийшли матеріали і домішки, які дозволяли працювати при трішки більшій вологості. В цей день було ще раз обезпилено та нанесено перший шар тонкошарового покриття по кварцу.

На 4-ий день нанесено 2-ий шар тонкошарового покриття. Ніби все по плану, але як же шви??? Нарізаючи шви в цей період, ми б самі собі знищили подряпинами та пилюкою все своє покриття. Тому було прийнято рішення, відклеяти малярний скотч з двох боків шва і нарізавши їх, забивши герметиком, зразу забирати скотч, не давши можливості епоксидці його прихопити. Цей етап проводився через 15-16 годин після нанесення другого етапу окрасу.

А ви знали чому в Садових Центрах використовуються кварцові покриття, а не бетонний топінг, як в решті ТЦ, хоча він значно дешевший? Тому, що бетон не витримує вологи і за рік-два повністю б зруйнувався, а кварцове покриття є гідрофобним.

5-ий день нічого не робилося, щоб дати можливість смолі кристалізуватися.

 

6-ий день відкриття. Все готово. Технолог компанії “Ів Буд” дуже хвилювася, щоб не пошкодили покриття, яке було нанесене 48 годин тому, що навіть для пішого навантаження, рекомендується 96 годин витримки, а для механічного 14 діб. Проте, покриття витримало, а значить буде служити довго та надійно. Ів Буд – працюйте з професіоналами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *