Завдання: Імітація місяця в стилі LOFT.

Стартові дані:Неякісно виконана імітація попередньою фірмою, стислі терміни.

Переваги даного покриття над іншими: унікальність дизайну, ціна.

До нас в офіс зателефонував замовник з проханням терміново придумати йому покриття на підлогу, адже все інше вже готове і заклад чекає відкриття. Також уточнив, що частина бюджету на підлогу була потрачена на попередню фірму, яка недобросовісно виконала свої обов’язки, та таке покриття не може бути в дизайні.

Приїхавши на об’єкт, технолог компанії Ів Буд, зрозумів, що стяжка (попереднє покриття), усилено, отже можна зекономити час та гроші замовника на цьому етапі. Було прийнято рішення наносити 2 шари фінішного полімерного цементного покриття, замість стандартних 4-ох.

 

Які плюси та мінуси такої технології:

Плюси:

  • Швидкість. Адже таке покриття можна нанести протягом 3-ох днів.
  • Вартість. Забравши один шар покриття, ми зекономили практично третину бюджету замовнику.

Мінуси:

  • Насиченість. При шліфування кожного з шарів, нижній повинен проявлятися і так получається насичений колір декількох відтінків. В даному випадкуможна було добитися тільки 2-ох відтінків.
  • Міцність. Полімерне цементне покриття міцне за рахунок того, що кожен із етапів (шарів) просочується епоксидом і чим більше цих етапів, тим сильніше саме покриття. На цьому проекті було виконано тільки 2 просочення, що в подальшому може негативно вплинути на його експлуатацію. Проте технолог Ів Буд прорахувавши навантаження, дав заключення взяти на себе гарантійні зобов’язання, адже наші підлоги розраховані на десятки років і це спрощення лише частково забере термін експлуатації.

Отже, висновок напрошується такий. Ів Буд професійна фірма, яка може витягнути об’єкт з будь-якої ситуації, проте потрібно розуміти, що економія часу та грошей в даному випадку не пошкодила покриттю, але не завжди це так. На даному об’єкті було створено імітацію місячної поверхні, як і задумано дизайнером. Всі щасливі).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *