Даний проект, це не створення нового мікроцементного покриття , а реставрація попереднього.
☝ Як ми вже говорили раніше, ми довго вивчали всі проблеми, які виникали з мікроцементом, думали чим його ремонтувати? Як його посилювати?
Після довгих поневірянь, нарешті ми найшли декілька шляхів робити мікроцемент міцним та довговічним, при цьому невтрачаючи своїх декоративних властивостей.
Отже,

Завдання: Реставрація потрісканого і сколеного мікроцементу іспанської фірми “Comandor”

Стартові дані: Безліч тріщин та сколів, але загалом основа рівна.

Переваги даного покриття над іншими: міцніший за попередній мікроцемент.

Попереднє покриття виконане іспанським мікроцементом, протрималося всього трішки більше року, ми ж надіємося, що наше покриття протримається мінімум 10 років.

Перше, що ми зробили, це перевірили на міцність попередній мікроцемент, де він тримався слабо, ми виривали. Всі тріщини розшивалися.

Друге, це зароблення всіх тріщин та сколів епоксидними рем сумішами. Основу, яка вже з мікроцементу зробилася просто порохами, ми просочили епоксидним грунтом глибокого проникнення. Він просочив основу десь на 2-3мм, тим самим зробивши непробиваєму плиту, яку ми використали за основу, адже цей дуже нестійкий іспанський мікроцемент, на диво був красивим по структурі і кольорі.

Третє, це після укріплення нижнього шару, ми нанесли тільки верхній шар фінішного мікроцементу, який служив більш декоративним чим функціональним рішенням, адже нам потрібно було сховати усі латки та зароблені тріщини.

 

Дальше, ми насли шар чистої епоксидки через гідрофоб, це дало надзвичайної міцності мікроцементу. В цьому методі є свої плюси і мінуси. Плюс це міцність, стійкість до стирання, також візуально невідрізнити відкритий мікроцемент та просочений епоксидкою. Мінус, це те, що втрачається мікроцемент на дотик, хоч і візуально все однакове, проте на дотик вже не чути цементу, чується більше епоксид.

На фініші ми нанесли 2 шари поліуретанового лаку, щоб зробити трішки матовішу основу та більш гнучкою. На цьому етапі ми відновили відчуття мікроцементу під ногами за рахунок деякої м’якості покриття (поліуретан дуже м’ягкий), проте по факту це мікроцемент тільки візуально. Це все було зроблено для того, щоб не втрачати всю красу, яку передає мікроцемент, бо він дійсно красивий, проте ненадійний.

Ми розкрили вам один із способів зробити дуже довговічним та надійним мікроцемент, не втрачаючи його зовнішнього вигляду.

Виконання проекту компанією Ів Буд, чудовий дизайн та можливість проявити себе, надано студією дизайну ARMZ interior design studio.

Відео з проекту дивіться у Фейсбуці

https://fb.watch/2dKX9eHr8G/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *