Часто покриття Ultra Top Loft в виконанні компанії Ів Буд прирівнють з мікроцементом, проте важливо знати усі нюанси, щоб раз і назавжди розставити крапки над цими різними сумішами.

Взагалі то, мікроцемент не є погане покриття, але в нас на Україні практично немає професіоналів, які зможуть якісно і по технології зробити італійське чи іспанське покриття. Спеціалісти компанії Ів Буд же в свою чергу проходили навчання закордоном, також на початках обов’язковий супровід і присутність спеціалістів провідних компаній світу на наших об’єктах.

Місто Львів Жк Магнолія

Отже, давайте розберемося про типи мікроцементів та їх нанесення в Україні та світі. Після того як ми розберемося, вам все стане ясно і ви зможете від свого виконавця (не спеціаліста компанії Ів Буд) вимагати відповідної якості.

Умовно поділимо мікроцемент на 3 види:

Мікроцемент в Україні

По мірі нашого росту і розвитку, спеціалістів Ів Буд часто запрошували на об’єкти де вже був нанесений мікроцемент з проханням щось зробити з цим. Зазвичай ми стикалися з такою картиною: по стяжці, без попередньої обробки, був натягнутий один шар тонкошарового цементу, закритий лаком, який розбавлений водою в більшій пропорції чим вимагає виробник епоксидних лаків на водній основі. Внаслідок цього, шар цементу відслоюється від основи, розтріскується, в більшості випадків піднімає пилюку і це все через пару місяців після нанесення.

Мінуси: тріщини, відслоювання, пилюка

Плюси: ціна

Приблизно такий вигляд цього покриття у Вас буде через рік


Італійський мікроцемент

В Європі ж мікроцемент вже наноситься давно і вироблена чітка технологія нанесення.  Розглянемо для прикладу, один з кращих італійських виробників мікроцементу і технологію його нанесення. На першому етапі на основу наноситься епоксидна грунтівка на водній основі, дальше наноситься грубший шар (Компонент А) мікроцементу, який служить, і подушкою, і структурною основою для наступних шарів.

Після затвердіння компоненту А, наноситься спеціальну полімерну суміш (типу води з клеєм), яка робить насиченішою структуру.

Опісля, наноситься тонший шар (компонент Б) мікроцементу, який заповнює всі впадини в компоненті А, водночас залишаючи гребені від шпателя. Отак проявляється багатошарова структура італійського мікроцементу.

На фініші підлога запаковується поліуретановим лаком, який придає міцності та захисту від вологи.

Важливо розуміти, що непрофесіонал обов’язково допустить помилку в якомусь з етапів і це потягне за собою руйнування всієї системи підлогового покриття.

Мінуси: відслоювання, нерівності, складність нанесення.

Плюси: декоративний вигляд, достатня міцність та якість.

Ось приклад зробленого італійського мікроцементу спеціалістами компанії Ів Буд.


Ultra Top Loft від компанії Ів Буд

За основу покриття Ultra Top Loft технологи компанії Ів Буд взяли італійський мікроцемент, та у власній лабораторії вдосконалили його характеристики. Отже почнемо спочатку, готування основи.

На власному досвіді Ів Буд переконалися, що в Україні не вміють лити якісні стяжки, та що наші марки бетону не відповідають європейським стандартам, тому правильно підготовлена основа це пів справи. Тому готову цементну стяжку шліфується знімаючи 2-3мм цементного покриття, внаслідок цього, відкриваються всі її тріщини та слабинки. Усі дефекти заробляються епоксидними рем сумішами. Дальше, наноситься епоксидний грунт глибококого проникнення, який робить плиту в 2-3 мм, і зразу ж відсипається пісок для кращого зачіпу компоненту А, в результаті виходить щось типу наждачки.

м.Львів

Етап наступний це грубе нанесення стартового цементу, тут технологія як і в італійських мікроцементів, різниця тільки в тому, що Ів Буд прошліфовує та обезпилює цей шар, також наноситься не водний клей, а епоксидний аналог для міцності.

Фінішний же компонент Б наноситься навхрест як і італійський мікроцемент, проте його знову ж таки прошліфовується і обезпилюється.

Лак спеціалісти Ів Буд наносять 2 рази для максимального матування підлогового покриття.

Отже, технологія компанії Ів Буд значно складніша і затратніша за італійський мікроцемент, проте якісніше підготовлена основа та епоксидний грунт між шарами знівелює недостаток мікроцементу в адгезії, що зазвичай призводить до відшаровування, а подвійне лакування сховає всі можливості проглянцовки та продовжить термін служби покриття.

Приклад Ultra Top Loft

Отже, Ви почули від нас всі за і проти мікроцементу, який роблять в Україні, який роблять в Італії та Ultra Top Loft від Ів Буд.

Для більшого розуміння ціноутворення за перший “мікроцемент” просять 20-30$ за кв.м.,  другий, італійський вам обійдеться в 40-60$, а от Ів Буд своє покриття оцінює в 50-65$. Вибирати, звичайно, що Вам, тому просимо почитати цю статтю і ще набратися інформації з інтернету, перед тим як зупинити свій вибір на одному з мікроцементів, адже покриття робиться не на тиждень чи місяць, і непотрапити в одну з тих ситуацій, з якими ми часто зустрічаємося, переробляючи покриття за підрядниками, які були до нас.  Також просіть в підрядників відвести вас на об’єкти зроблені рік чи два тому, і там ви побачите наскільки покриття міцне і як воно зношується, тому що більшість несумлінних підрядників використовують фотографії з інтернету, а Ів Буд публікує, можливо не настільки якісні як в інтернеті, проте тільки свої фото.

Звертайтеся, проконсультуємо, допоможемо. Ів Буд це завжди якість, професіоналізм та гарантія на виконану роботу.