Кварцові покриття

Декоративні кварцові покриття

Покриття яке користується найбільшою популярністю серед наших клієнтів. Запитаєте чому? Мабуть це покриття одне з самих стійких до навантажень, а також не має обмежень по зовнішньому вигляді. Перед замовником відкрита вся кольорова гама таблиці RAL.

Вартість покриття за 1м2

Ціна залежить від складності обєкту, площі, а також його розташування.

 

1500

грн/м2

Наливна підлога

Наливна підлога, 3D підлога

Обравши наливну підлогу, як декоративне покриття вашої оселі, ви однозначно здивуєте ваших знайомих, сміливим дизайном. Перевагами наливної безперерчно є зовнішній вигляд, не зважаючи на те, що з часом зявляєються мікро-царапини, наливна підлога піддається поліровці. Також даний тип покриття не має обмежень в кольорі, котрий можливо обрати по таблиці RAL.

Вартість покриття за 1м2

Ціна залежить від складності обєкту, площі, а також його розташування.

2000

Наливна підлога, грн/м2

3500

Наливна підлога 3D, грн/м2

Промислові покриття

Тонкошарове епоксидне покриття

Епоксидне промислове покриття одне із найкращих варіантів для вашого підприємства. Відповідає європейським стандартам підлог у харчовій промисловості.

Замовник не обмежений в кольорі, та зовнішньому вигляді.Приємний зовнішній вигляд не обмежує його використання виключно на промисловості, його також замовляють у офісні приміщення, магазини і тд.

Покриття може ділиться на два типи:
Матове епоксидне покриття
Глянцове епоксидне покриття

Вартість покриття за 1м2

Ціна залежить від складності обєкту, площі, а також його розташування.

1100

Матове покриття, грн/м2

1000

Глянцеве покриття, грн/м2

Шліфування бетону

Шліфування бетону, LOFT

Виразний індустріальний стиль лофт підкорив не одне покоління молоді та продовжує залишатися одним з популярних напрямків в світі дизайну.

 

Компанія ІВ БУД вже не перший рік займається обробкою бетонних поверхонь, сходи, стелі, стіни, колони, паркани та елементи декору.

Вартість покриття за 1м2

Ціна залежить від складності обєкту, площі, а також його розташування.

400

Шліфування сходів, грн/м2

250

Шліфування стін та стелі, грн/м2

150

Шліфування підлоги, грн/м2

Що ми пропонуємо?

Полімерні декоративні наливні підлоги. Переваги: екологічність, можливість будь-якого декору, в тому числі і залив картин (3D підлога)

Полімерні промислові підлоги. Переваги: стійкість до стирання, міцність, можливіть розмітки та вибору кольору

Кварцові покриття. Переваги: надзвичайна міцність, можливість імітації під будь-який камінь чи бетон

Бетонні топінги. Переваги: відносна дешевизна, міцний верхній шар покриття

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Відлагоджений механізм роботи професіоналів, які втілять всі, навіть самі незвичні фантазії дизайнера. А для промисловості ми надамо покриття, надійніше за всі з якими ви до цього стикалися.

КЛІЄНТООРІНТОВАНІСТЬ

Ми завжди стараємося вибрати оптимальний час для клієнта. Працюємо по вибраному, попередньо узгодженому графіку та здаємо об'єкти в термін.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Екологічність. Епоксидна смола органічна сполука, яка шкідлива тільки під час твердіння (до 24 годин), дальше коефіцієнт випаровування 0%, що підтверджено сертифікатами. Наші підлоги екологічніші за більшість підлогових покриттів.

СВІТОВІ ІННОВАЦІЇ

Ми працюємо по світових стандартах ISO, в наших роботах ми дотримуємося всіх рекомендацій європейських виробників та втілюємо всі нововведення в світі наливних підлог.

ВЛАСНА ЛАБОРАТОРІЯ

Ми використовуємо власну лабораторію для експериментування з полімерними речовинами та для виготовлення унікальних зразків підлогових покриттів.

ГАРАНТІЯ

На всі підлоги зроблені нами ми надаємо гарантію, адже ми впевнені в наших покриттях і готові відповідати за їхню якість і надійність.

Чому ви повинні обрати нас!!!

42

Промислових об'єктів

78

Декоративні підлоги

186

Інші роботи по підлогах