Гідроізоляція бетону

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Гідроізоляція бетону, фундаменту, басейну / Львів / Івано-Франківськ

Наша компанія Ів Буд займається такими видами гідроізоляції:

- Гідроізоляція стін
- Гідроізоляція тріщин полімерами
- Внутрішня гідроізоляція резервуара
- Промислова гідроізоляція
- Гідроізоляція гаража
- Гідроізоляції паркінгів
- Гідроізоляція бетону, фундаменту, монолітів
- Гідроізоляція басейнів

Трішки детальніше про деякі види гідроізоляції

Гідроізоляція фундаменту, бетону

запорука його довговічності!

В даний час бетон є найпоширенішим будівельним матеріалом завдяки своїм властивостям і можливостям.
Одним з властивостей, завдяки якому майже всі фундаменти сучасних будівель виконуються з бетону, є його екологічність - будучи пористим матеріалом бетон «дихає», дозволяючи використовувати фундаменти будівель, що будуються під підземні торгові комплекси, розважальні центри, паркінги.
Але це чудова властивість бетону одночасно є і його недоліком, оскільки разом з повітрообміном крізь пори бетону в його масив можуть проникати і грунтові води, які діють на бетон вкрай негативно:

- арматурний каркас - цей металевий скелет будь-бетонної конструкції, під дією води піддається корозії, що різко скорочує термін служби бетону;
- вода вимиває з бетону його водорозчинні складові, піддаючи всю конструкцію ще більшому руйнуванню і прискорюючи її знос;
- до глибини промерзання грунту сезонне замерзання води призводить до утворення тріщин і руйнування бетону за дуже короткі терміни.
Таким чином, гідроізоляція фундаменту є запорукою його довговічності, а роботи з гідроізоляції фундаменту є найважливішим етапом будівництва будь-якої будівлі.

Ціна гідроізоляції фундаменту. Як можна заощадити без шкоди для результату?

Як і інші відповідальні етапи будівництва, роботи з гідроізоляції фундаменту є досить дорогими. Основними причинами цього є такі фактори:
- оскільки після того як будуть закінчені роботи по гідроізоляції фундаменту, котлован буде засипаний і доступ до фундаменту буде неможливий, то для гідроізоляції фундаменту необхідно використовувати не просто високоякісні матеріали, але, до останнього часу - цілі комплекси взаємодоповнюючих матеріалів, що позначалося на ціні гідроізоляції фундаменту .
А оскільки застосування комплексу гідроізоляційних матеріалів для фундаменту передбачало технологію їх використання, що складається з безлічі технологічних операцій, то це збільшувало трудовитрати виконання робіт з гідроізоляції, що в свою чергу, знову призводило до збільшення ціни робіт з гідроізоляції фундаменту.
При цьому будь-які спроби «зекономити:
- на якості застосовуваних матеріалів,
- на складі взаємодоповнюючих матеріалів,
- на скороченні технологічного процесу їх застосування

Однозначно приведуть до руйнування гідроізоляції фундаменту, а це в свою чергу, до проникнення води в бетонний фундамент, а значить і до скорочення терміну його служби.
Але з появою сучасних інноваційних будівельних технологій відкривається багато можливостей!

Використовуємо найкраще

В нашій роботі ми використовуємо тільки матеріали дорогих італійських та німецьких фірм. Унікальні технічні характеристики матеріалів цих фірм для гідроізоляції фундаменту не мають аналогів можливості їх застосування при виконанні робіт по гідроізоляції фундаменту, дозволило на порядок зменшити вартість самих гідроізоляційних матеріалів, в перерахунку на 1 кв.м., в рази зменшити кількість технологічних операцій, що виконуються при гідроізоляції фундаменту, що призвело до значного зменшення трудовитрат при виконанні робіт, а все вищезгадане дозволило знизити загальну ціну гідроізоляціі практично наполовину!

Гідроізоляція басейнів від Ів Буд / Львів / Івано-Франківськ

Технологія гідроізоляції басейну на різних етапах будівництва

Басейн - це конструкція, яка знаходиться в постійному контакті з водою. Чаша басейну має виконувати свої основні функції: зберігати обсяг попередньо підготовленої для купання води і перешкоджатиме потраплянню в ємність басейну грунтових вод. Щоб при експлуатації басейну не виникало подібних проблем, необхідно ще на етапі будівництва подумати про надійноу і якісну гідроізоляцію басейну. Споживчі якості конструкції даного типу і термін її служби безпосередньо залежать від якості виконання гідроізоляції басейну та матеріалів, що застосовуються в процесі цих робіт.

Гідроізоляція існуючої чаші басейну

Далеко не завжди невірно спроектований і погано захищений від води басейн приречений на швидке руйнування. За допомогою полімерних матеріалів італійських та німецьких фірм, які ми використовуємо в своїх роботах, вже після етапу будівництва можна виконати надійну гідроізоляцію басейну, значно продовживши термін його експлуатації. Ціна на матеріали і вартість робіт з гідроізоляції вже наявної чаші басейну вас приємно здивують. Дана процедура проводиться за допомогою гідроізоляційного матеріалу проникаючої дії - для гідроізоляції днища і стін басейну, а також фінішом для ізоляції робочих швів, стиків між підлогою і стіною, а також отворів, що утворилися при кріпленні опалубки. Після виконання робіт з гідроізоляції чаші басейну компанією Ів Буд можна виконувати будь-які оздоблювальні роботи, а також монтаж обладнання, навіть використовуючи анкерні кріплення в саму чашу - це не позначиться на якості створеної гідроізоляції.

Гідроізоляція басейну зсередини

Якщо ж на етапі будівництва не вдалося створити надійну гідроізоляцію, то при виникненні протікання вже побудованого басейну цю проблему можна вирішити за допомогою інших матеріалів гідроізоляційної системи.


Наприклад, наступна проблема: в уже функціонуючому плавальному басейні Фізкультурно-оздоровчого комплексу спостерігається зниження рівня води. При обстеженні виявилося, що в стінах і днище басейну утворилися тріщини, внаслідок зміни їх геометрії під час наповнення і спорожнення чаші. А також спостерігаються локальні ділянки намокання стін і днища в місцях, де було недостатньо якісно виконано провібріровання бетонного розчину під час будівництва. Розглянемо варіант вирішення цієї проблеми при виконанні гідроізоляції басейну зсередини.

Для цього знадобляться наступні матеріали:
- Гідропломба, необхідна для зупинки крапельних або напірної течі з утворених тріщин;
- Гідроізоляційний безусадковий матеріал, необхідний для створення довготривалої гідроізоляції в місцях проходження тріщин;
Згідно технічних вимог, в місцях високо тиску ставляться резинові бар'єри, які здатні розширюватися.
Звертайтеся до фірми Ів Буд в Львові та Івано-Франківську по вказаних телефонах, ми завжди раді будемо Вас проконсультувати та надати якісну і професійну допомогу.