Якщо ви вже вирішили слідувати світовим стандартам в медицині і все більш дивитеся в сторону медичних наливних підлог, то просимо звернути увагу на правильний і дуже економічно вигідний, в порівнянні з плиткою, варіант поліуретанової двокомпонентної фарби на стіни від німецької компанії STO, яка ЄДИНА СЕРТИФІКОВАНА В УКРАЇНІ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ.  Виробництво Німеччина.

Хімічно стійка двокомпонентна фарба на поліуретановій основі StoColor Puran Satin виробництва німецького концерну Sto

Для стерильних і чистих приміщень

Альтернатива керамічній плитці, але в 2 рази дешевше.


Фарба StoColor Puran Satin

– унікальна двокомпонентна поліуретанова фарба, розроблена спеціально для лікарень і медичних закладів (в тому числі операційних, процедурних, реанімаційних приміщень), на водній основі. Є хорошою альтернативою керамічній плитці.

– виключно стійка до основних дезінфікуючих засобів, слабких кислот і лугів, а також мінеральних мастильних матеріалів. Фарба має 1-й клас вологого стирання. Фарба сертифікована і рекомендована для застосування в приміщеннях медичних закладів з вологим режимом дезінфекції в багатьох країнах, включаючи Україну.

– сучасна альтернатива керамічній плитці і спеціальним панелям. Застосування фарби StoColor Puran Satin при ремонті приміщень в установі дозволяє уникнути довгих «мокрих» процесів при укладанні плитки і монтажу дорогих панелей для чистих приміщень та істотно прискорити процеси.


Фарба StoColor Puran Satin замінює керамічну плитку в приміщеннях різного призначення:

Медичні Заклади:

 • Лікарні
 • Поліклініки
 • Пологові будинки

Приміщення:

Операційні, інтенсивна і інфекційна терапія, патологія.
В першу чергу, покриття стін повинно бути високостійким до методів очистки. Тому застосовуючи оздоблювальні матеріали, необхідно враховувати їх стійкість, як до механічних і хімічних навантажень, так і до дії дезінфекторів. Також покриття не повинно блищати і відбивати світло, так як це заважає при проведенні операції.

Лабораторії, склади з хімічними реактивами.
Поруч з мікробіологічними по сусідству клінічні, хімічні та інші приміщення, де працюють з різноманітними речовинами і реагентами. Очищаємість і хімічна стійкість стінових покриттів, стоять на першому місці.

Стерилізаторські, підготовка ліжок, склади для зберігання стерильної білизни.
Стійкість проти дезінфекторів та водяної пари, – ось головні критерії відбору покриттів для даних технічних приміщень.

Гідротерапія, пральня, кухня, санітарні приміщення.
У цих приміщеннях головною проблемою є висока вологість. Крім того в кухні існують додаткові приписи щодо продуктів харчування.

Лікарські та оглядові кабінети, терапевтичні, палати.
У цій групі приміщень основною вимогою є, отчистка і якість повітря в приміщенні. До того ж поверхня, повинна бути безпечна з екологічної точки зору і дружелюбна з естетичної. Так як ці властивості, сприяють швидкому одужанню людини, вселяють йому спокій і довіру до всього оточуючого. Покриття для стін і стель повинні бути без розчинників, не виділяти шкідливих емісій в повітря приміщення і здатні до кольорового тонування на будь-який смак.

Коридори і переходи.
Приміщення з потоком людей повинні бути з одного боку функціональними, а з іншого відповідати естетичним потребам. Тут необхідно розробити концепцію кольору для орієнтації у всьому комплексі. Також поверхні в коридорах повинні приймати на себе значні механічні навантаження (крісла-каталки, ліжка).

Технічні приміщення, майстерні.
Технічні приміщення в лікарнях мають ті ж вимоги. Тому в даному аспекті потрібно як висока механічна міцність і пожежна безпека, так і забезпечення дотримання звичайних правил гігієни праці.

Приміщення лазерної та нуклеарної медицини.
Приміщення для процедур і оглядів з використанням ізотопів, радіонуклідів і лазера, вимагають особливих умов. Обеззараженість і найвища стійкість до вологого стирання – ось вимоги для подібних приміщень.


Чому компанія Ів Буд рекомендує вибрати фарбу StoColor Puran Satin?

Основна причина, що ми сучасні люди і прагнемо до світових стандартів якості, і якщо ми робимо наливну підлогу, безшовну, щоб запезпечити санітарну чистоту та уберегти від внутрішньо-лікарняних інфекцій, а в той час на стінах сипеться плитка, а між швами ростуть “гриби”, тоді приходить поняття, що одна підлога не забезпечить “світові стандарти”. Причому, по ЦІНІ ДЕШЕВШЕ ЗА ПЛИТКУ!!!, тому ми де можемо і як можемо пробуемо боротися за ці стандарти і конкретно цю фарбу. Якщо матимуть такий товар та сертифікат інші виробники, ми протестуємо, та будемо рекомендувати також їх. Це не принципово, це просто сучасно і відповідає світовим стандартам якості в медицині.

У порівнянні з керамічною плиткою фарба StoColor Puran Satin має такі переваги:

 • Кольорова гамма необмежена.
  Фарба колерується в усі кольори будь-якої системи – RAL, NCS, Tikkurila, Caparol, Sto і ін.
 • Дешевша в 2 рази
  Ви економите більше 10 євро на кожному квадратному метрі внутрішньої обробки.
 • Швидкість робіт в рази вища
  Укладання плиткою кімнати площею 25 кв.м. займає 3 дні. А нанесення фарби StoColor Puran Satin в 2 шари – всього 1 день.

Позбавлена ​​недоліків керамічної плитки
Керамічна плитка має суттєві недоліки: поверхня фрагментарна, міжплиточні шви схильні до зараження грибком і цвіллю та важко піддаються дезінфекції. Плитка досить легко колеться і тріскається, при цьому наступний локальний ремонт по заміні окремих плиток, як правило, складний.

StoColor Puran Satin – стійка до хімічного впливу, стійка до дезактивації двохкомпонентна шовковисто-матова фарба на поліуретановій основі.


А тепер увага!!! Ціна!

Тара в 16,5 кг коштує в Німеччині 272 євро, в Україні на разі теж можна купити за цю ціну (рекомендована ціна +-5%), якщо побачите явно дешевшу ціну, переконайтеся чи є у них всі необхідні сертифікати, тому що можуть бути підробки, адже, наскільки нам відомо, це єдина сертифікована фарба для медичних установ.

Розхід фарби від 250грам до 350грам/м2. 1 кг фарби получається 16,5 євро, отже 1м2 поліуретанового покриття на стіни обійдеться вам в менше чим 5 євро.

Станом на сьогодні це 165 грн/м2 + робота кваліфікованого підрядника (наприклад компанії Ів Буд) буде коштувати, приблизно 250 грн/м2, разом робота + матеріал = 415 грн/м2. 

“Можете довірити роботи по нанесенні собі, або іншим бригадам, на цьому ще можна зекономити, але врахуйте, що обов’язково потрібний досвід роботи з поліуретаном, він не поводить себе як акрилові фарби та інші..”

Плитка ж вам обійдеться (дешева) в 300 грн/м2, робота (дешева) десь 300 грн/м2 + плиточний клей і т.д.., разом 700 грн/м2, це майже в 2 рази дорожче, а про переваги сертифікованої фарби для медичних установ ми писали вище.

Замовляючи фарбу разом з роботою по її нанесенню, ви отримаєте 15% знижки на весь комплекс робіт з матеріалом.

Замовляючи фарбу в компанії Ів Буд, або в будь-якого іншого сертифікованого постачальника StoColor Puran Satin в Україні, вказавши, що про фарбу ви дізналися в компанії Ів Буд, ви також отримаєте 10% знижки, і фарба вам обійдеться вже не в 272 євро за 16,5 кг, а 245 євро. 

*ціна зі знижкою буде діяти до 1 серпня 2021 року, до того часу діє договір про продажі між Ів Буд та німецьким виробником фарби. 


ТЕРМІН СЛУЖБИ ПОКРИТТЯ – НЕ МЕНШ 7 РОКІВ, ЗАВДЯКИ НАДЗВИЧАЙНО ВИСОКІЙ СТІЙКОСТІ ДО ЗОВНІШНІХ ПОДРАЗНИКІВ.

Для обробки стерильних приміщень зазвичай застосовується керамічна плитка. Фарба StoColor Puran Satin може служити відмінною і економічно більш вигідною заміною плитки. Ця фарба пройшла сертифікацію в Україні і відповідає вимогам Міністерства охорони здоров’я до внутрішнього оздоблення медичних установ.

Двокомпонентна поліуретанова фарба StoColor Puran Satin стійка до інтенсивного миття і засобів дезінфекції / дезактивації (1-й клас вологого стирання за стандартом DIN EN 13300: втрата товщини шару становить <5 μm при 200 циклах на стирання). Фарба StoColor Puran Satin поставляється в двох ємностях: жовте відро (компонент А) і металева банка (компонент B) (сумарна вага 16,5 кг).


Необхідні документи TI_StoColor Puran Satin_UA  TI_StoColor Puran Satin_UA

Супровідні документи додаються при покупці.


Досить вже жити по радянських стандартах, настав час переходити на світові стандарти якості, які на порядок краще по екологічності та санітарній гігієні, і головне це економічно вигідно.

Замовити фарбу можна в розділі контакти заповнивши форму, або подзвонивши по телефонах вказаних в контактах.