Декоративна кварцова підлогаВажливо розуміти, що підлога з піском грубої фракції складніша в прибиранні, зате має максимальні антиковзаючі характеристики. Також фактурність регулюється за рахунок зміни обсягу фінішної наливниої епоксидної чи поліуретанової суміші суміші.

Колір підлоги можна підібрати по каталогу RAL, методом фарбування піску. Декоративна привабливість – це відмітна риса кварцових покриттів.

Якщо ж стоїть завдання зробити декоративне покриття, яке виконуватиме свої функції десятки років, то знову ж, повертаємося до кварцового покриття. Воно надзвичайно зносостійке, та легко піддається декору, завдяки малюванню фракцій піску. Ваш декор не буде поверхневим і не стиратиметься, адже він буде настільки ж глибоким, як і сама підлога.

Характеристики

Кварцове підлогове покриття мається на увазі, наповнення збагаченим кварцовим піском. Фірма Ів Буд поділяє ці покриття на слідуючі:
– епоксидні;
– поліуретанові.
На жаль, не можна сказати яка з них краще – це визначається після огляду об’єкту і з’ясування експлуатаційних вимог. В цілому, кварцове покриття вважається максимально зносостійким. Навантаження припадають на верхній піщаний шар.

Ефективність використання

Кварцове покриття може містити до 80% піску (в порівнянні обсяг-вага полімерного). Чим більше піску в суміші – тим дешевше облаштування підлоги. Кварц відноситься до недорогих матеріалів, в порівнянні з полімерно-епоксидними та іншими компонентами. При цьому, значна частина фракційного наповнювача робить підлогу міцніше і стійкіше до механічних пошкоджень.

Способи створення покриттяКомпанія Ів Буд реалізує для вас будь-який тип кварцового покриття . У нашому арсеналі є необхідна техніка – шліфувальні машинки, змішувачі, ракелі. Також варто відзначити багатий досвід майстрів – кожен з них вже мінімум 3 роки в професії.

Ів Буд вже декілька років є лідером і інноватором в Івано-Франківській та Львівській області по створенню декоративних кварцових покриттів. В нашій лабораторії ми провели сотні тестів та випробовувань різних полімерних сполук на міцність, зносостійкість та поведінці в різних кліматичних умовах. Переробили сотні зразків з різних фракцій піску, тому ми завжди підберемо Вам саме оптимальне покриття, суто під ваше приміщення.

Змішування компонентів (піску і компаунда) з подальшою наливний укладанням. Обсяг кварцового наповнювача в такому випадку коливається від 20 до 80%. Товщина підлоги – до 1 см. Засипка піском полімерної сполуки, нанесеного на основу. Застосовується як дрібно (до 0,4 мм), так і крупно фракційний (до 2,5 мм) кварцовий наповнювач. Товщина підлоги може досягати 1 см. Після засипки проводиться «запечатка» – нанесення полімерної суміші в кілька шарів. Окремо варто виділити високонаповнене підлогове покриття. Це означає, що суміш збагачується піском у високій пропорції, зазвичай 1: 7. Для організації такої підлоги потрібна спеціальна техніка.

Зателефонуйте або залиште заявку на сайті – виїдемо на об’єкт, обговоримо умови, запропонуємо технічно правильне рішення.

Декоративні та промислові кварцові покриття

Важливо розуміти, що підлога з піском грубої фракції складнішеа в прибиранні, зате має максимальні антиковзаючі характеристики. Також фактурність регулюється за рахунок зміни обсягу фінішної наливниої епоксидної чи поліуретанової суміші суміші.


Колір підлоги можна підібрати по каталогу RAL, методом фарбування піску. Декоративна привабливість – ще відмітна риса кварцових покриттів.

Епоксидна промислова кварцова підлога

Якщо стоїть завдання реалізувати підлогу для об’єкта з підвищеними виробничими навантаженнями, рекомендуємо полімерне кварцове покриття. Це економічно аргументований і технічно правильний варіант для приміщень металообробної, автомобілебудівної та харчової промисловості.


Кварцове покриття необхідно на складах, де відбувається переміщення важкої техніки. Воно відмінно переносить високі температури, тому застосовується в цехах м’ясо- і рибопереробної галузі (там, де за вимогами санітарно-гігієнічних норм миття підлоги проводиться окропом). Підлогове покриття цього типу – оптимальний варіант для організації паркінгів, гаражів, пандусів.