Завдання: Зробити імітацію білого каменю на першому поверсі та кварцову сіру підлогу на другому.

 

Стартові дані: Тісні приміщення та обмежені терміни.

 

Переваги даного покриття над іншими: покриття міцне, довговічне, стійке до хімічних та механічних впливів, безшовне, унікальне по своєму дизайну.

 

Даний проект ми не розділяли на 2 поверхи, а робили одночасно, тому що імітація каменю та кварцова підлога стартові етапи має одинакові.

Отже, перший етап це шліфування стяжки та розробка тріщин. Цей етап був достатньо легким для нас, адже підрядник залив досить якісну стяжку, і тільки декілька місць виявилися дефектними, які ми швидко заробили.

Дальше слідував етап грунтування епоксидною грунтівкою та чорнове відсипання кварцового піску. Тут ми стикнулися з проблемою підтоплення частини приміщення першого поверху. Будівля розміщена в центрі Львова і їй більше 100 років, через збереження архітектурних пам’яток, практично нічого не можливо було зробити замовнику непошкодивши будівлю, тому була зроблена часткова реконструкція каналізації та вентиляції, і за рахунок цього декілька раз під час нашої роботи було підтоплення частини покриття, а це в свою чергу затримувало нас по термінах (висушування покриття та переробка).

Так що близько 3 днів ми витратили на переробку вже готової чорнової основи, адже по технології наливних та кварцових підлог, вологість покриття не повинна перевищувати 3%, в іншому випадку епоксидне полімерне покриття не набирає потрібної міцності.

На закінчення було призначено білу мармурову крихту, якісно просочену епоксидною смолою та провели її шліфування до набирання кольору білого каменю, як і задумано дизайнером. На першому поверсі появилася така картина.

А от з другим поверхом ще цікавіше). На другому поверсі була зроблена імітація світлого бетону, така була задумка дизайнера. І коли ми вже доходили до фінішу, було змінено завдання, адже, було вирішено змінити цільове призначення приміщення, відповідно очікувався великий наплив людей, які могли дуже забруднювати світлу підлогу.

 

Було прийнято рішення, цю імітацію бетону світлого кольору розбавити білими і чорними розводами, це б дало деяку розбавленість кольору підлоги. Це добавило нам два етапи, відсипку мармуровою крихтою плям, та прокатку фінішним епоксидним лаком. Отже на фініші вийшла така підлога. (Просимо вибачення за неякісні фото, з часом добавимо якісніші. Просто перший поверх скоріше запустився в експлуатацію)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *