Завдання: Зробити промислове покриття з розміткою.

Стартові дані: Дуже проблемна стяжка.

Переваги даного покриття над іншими: покриття надзвичайно міцне, довговічне, стійке до хімічних та механічних впливів, безшовне, легко миється.

 

Даний об’єкт був надзвичайно складний, правда перед початком робіт була проведена експертиза стяжки і ми знали що нас очікує. Представляємо вам декілька фото стяжки, яка була залита підрядником не по технології, і в замовника залишалися варіанти, або перезаливати стяжку, або брати нас для ремонту її.

Отже така в нас стартова стяжка. Які наші дії поетапно.

  1. Знімання 1 см верхнього вапняного шару, в деяких місцях до 5 см. В основному це все знімається шліфмашинкою, дальше розробляються тріщини і пори реноватором. На даній стяжці, якби це не смішно звучало, але самий ефективний інструмент це лом), ним просто піднімалися і відколювалися цілі брили вапна. А от реноватором в деяких місцях углублювалися до 5, а то і більше см, тому, що на даному етапі, основним завданням було забрати все вапно. Вапно не має взагалі адгезії і не є міцним покриттям, і зробивши промислову підлогу по вапні, ми б вже через місяць мали проблеми з тріщинами і вздуттям основи

 

 

 

2. Другим етапом було зароблення тріщин і вибоїн епоксидною рем сумішшю, для того щоб підлога стала рівною і міцною. Фото збоку зароблення тріщин та вибоїн і фото збирання  шпакльовочних рубців і деформаційних швів для максимальної рівності поверхні.

 

 

 

3. Наступний етап це грунтування всієї поверхні епоксидною грунтівкою, цей етап значно зміцнить всю основу та надасть структурі  цілісності. Епоксидна грунтівка проникає вглиб структури на 0,3-0,6 мм і створює такий собі дуже міцний верхній шар стяжки.

4. Етап чорнового нанесення тонкошарової кольорової полімерної фарби. В нас це чорнове нанесення, а в більшості фірм це зразу і фінішне, проте ми вважаємо за потрібне декілька раз нанестит полімер, це дасть більшу рівність та міцність поверхні та дозволить забрати всі видимі недоліки. На цьому етапі стають дуже замітні всі перепади підлоги та рубці від шпаклювання ремсумішшю. Болгаркою проходиться ще всі замітні оку виступи.

5. Етап нанесення фінішного покриття. Так як і в попередньому пункті, просто на чорновому і грунтівці можна було нанестиепоксидну фарбу в довільній формі, а тут, як ми з досвіду замітили, потрібно наносити паралельно до стін, тоді фарба рівномірно лягає на всі участки

6. Розмітка ліній. Загалом це нескладна процедура, але дуже затратна по часі, також вимагає надзвичайної акуратності в роботі.

7. Етап нанесення матового лаку, для придання об’єкту промислового вигляду, адже на ньому, навідміну від глянцевого, менше видно подряпини, які виникають в процесі експлуатації.

 

Ще представимо Вам фото, які в нас були виникнули непередбачені труднощі  в процесі монтажу промислової підлоги. Фото це конденсована вода, або дощова, яка стікала по вентиляції в приміщення. Полімерна підлога боїться вологи в перші 24 години, дальше вона їй не страшна, але так траплялося, що ввечері закінчували роботу, а на ранок були калюжі, які розмочували полімер та скотч для ліній. Декілька разів усували та закривали можливість протікання до нас води, але вона кожен раз по вентиляційній трубі находила нове місце. Тому потратилось на об’єкт на декілька годин і виїздів більше чим планувалося.

 

 

Нарешті фото при здачі об’єкту.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *